مد و پوشاک

رنگ های تیشرت مردانه

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jzcj4bzu’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
رنگ های تیشرت مردانه

  • رنگ های تیشرت مردانه :تی شرت کلاسیک باید در بالای بالش های خود به پایان برسد. این اطمینان حاصل می شود که شما می توانید دست خود را بدون تبدیل جگر خود را به بالای محصول بالا برسانید.
  • آستین کوتاه نباید بیش از نیمی از بازوهای شما را پوشش دهد و باید بدون کشش به پوست نزدیک شود.
  • یک تی شرت مناسب مناسب محدودیتی ندارد، به شما اجازه می دهد راحت حرکت کنید و هرگز نباید تنگ شود (به استثنای لباس پوشیدن).
  • حتی در سبکهای بزرگ و بلند، شانه های شانه ای باید با نقطه ای که منحنی شانه شما به پایان می رسد، هماهنگ باشد.

بهترین رنگ تی شرت

تی شرت های خنثی

سیاه، سفید، خاکستری و دریایی؛ این سایه های بی انتها پایه و اساس هر کدام از کابینت های موفق کپسول را فراهم می کند. تی شرت های این رنگ ها اغلب به عنوان “اساسی” طبقه بندی می شوند، اما توانایی آنها در ایجاد یک نگاه موجود و یا به عنوان یکی به تنهایی خدمت می کنند، جز این نیست.

سفید: تی شرت نهایی. برای لباس زیر ، هیچ گزینه ای بهتر نیست و بهترین رنگ (یا کمبود) برای ترکیب با شلوار کلاسیک هندسی – جیمز دین و پل نیومن را برای تایید ببینید.

خاکستری: جرزی یا مارل خاکستری ترکیبی از سایه های مختلف است و اثر بافت نهایی فوق العاده است – به ویژه اگر شما در جستجوی یک تی شرت برای افزایش بصری بدن خود را. گفتنی است، بچه هایی که به طور طبیعی عرق زیادی دارند باید با احتیاط رو به رو شوند زیرا خاکستری آن را قابل توجهی بیشتر قابل توجه می کند.

سیاه: اگر چه سیاه و سفید یک سایه محبوب از تی شرت است، آن را با جوانب مثبت و منفی است. در یک یادداشت مثبت، یک تی شرت سیاه و سفید جایگزین شگفت انگیزی برای گزینه سفید کلاسیک ارائه می دهد. با این حال، رنگ به سرعت شناخته می شود و همچنین در شرایط داغ گرم تر می شود.

نیروی دریایی: در قراردادهای استاندارد سه برای دو یا چند بسته در دسترس نیست، نیروی دریایی یک انتخاب تصفیه شده است که کار تقریبا همان کار را به عنوان سیاه و سفید انجام می دهد اما با توجه به رنگ عمیق تر به نظر می رسد

تی شرت های رنگی

حال حاضر محبوب تر از همیشه مشکوک است. با این حال، سایه های خنثی می تواند کمی هم زده شود. چیزهای تازه را نگه دارید و برخی از انرژی را با نگاه کردن به رنگ های روزانه به نظر برسانید.

در اینجا هیچ قواعد دقیقی وجود ندارد – آن را یک روش آسان، مقرون به صرفه و موثر برای آزمایش با رنگ های مختلف – اما، به عنوان یک قاعده کلی، رنگ های خاصی به تنت های خاصی از پوست می رسند .

پوست عادلانه: بچه هایی که دارای پوست کم رنگ و سبک تر از موهای قرمز، بلوند یا قهوه ای مایل به چشم هستند و چشمان آبی بهتر با رنگ های متناسب با رنگ پوست است. این بدان معنی است که رنگ های تیره تر مانند شتر، سبز و رنگ های اصلی گل های رنگی، بهتر عمل می کنند، در حالی که باید از سایه های نرم و سرسره ای اجتناب کرد.

پوست زیتون / متوسط: هر کسی که پوست زیتون و یا پوست متوسط ​​دارد (و یا کسانی که خوش شانس هستند که از دو هفته در Med) باز می گردند، آنها را با طیف وسیعی از رنگ ها مناسب می دانند. برای بهترین نتایج، از سایه هایی که خیلی نزدیک به تن پوست است، مانند سایه های قهوه ای و نارنجی – همیشه از قهوه ای مایل به تیره تر یا تیره تر استفاده کنید.

پوست تیره تر: هنگامی که به رنگ ها می آید، بچه های تاریک پوست انتخاب خود را دارند. بیشترین استفاده را از آن انجام دهید و با سایه های اولیه و جواهراتی روشن و پررنگ شوید. فقط از قهوه ای که می تواند به پوست برسد و خاکستر شما را به نظر برساند یا بدتر از آن برهنه جلوگیری کند

محصولات تیشرت 

[/av_textblock]

[av_headline_rotator before_rotating=’ما هستیم ‘ after_rotating=” multiline=” interval=’5′ animation=” margin=’,,,,’ tag=’h3′ size=” align=’left’ custom_title=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av_uid=”]
[av_rotator_item title=’عالی’]
[av_rotator_item title=’هوشمند’]
[av_rotator_item title=’سریع’]
[/av_headline_rotator]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *